Будівництво басейнів

Будівництво басейнів полягає у створенні функціональної, комфортної та безпечної зони для плавання, відпочинку та розваг та включає в себе таки етапи:

Будівництво басейнів від БПП «Номінал»

Часто на прибудинковій території власники вирішують облаштувати зону для відпочинку. Однією з найбільш популярних послуг є будівництво басейнів. Такі резервуари можна використовувати для занять спортом, відпочинку або розваг.

Басейни мають бути безпечними, комфортними та практичними, не займати багато місця, відповідати усім нормам та стандартам. Компанія «Номінал» займається облаштуванням басейнів під ключ та береться за проекти будь-якої складності.

Як відбувається будівництво басейнів

Процес облаштування басейнів на прибудинковій території можна розділити на кілька основних етапів:

  1. Проект будівництва басейну. Його створюють таким чином, аби враховувати санітарні норми, площу прибудинкової території, вимоги та побажання замовника, фінансові можливості клієнта, склад ґрунту тощо.
  2. Підготовчі роботи. Полягають у ретельному очищенні майданчику та прокладанні усіх необхідних комунікацій. Також басейни можна встановлювати всередині будівлі.
  3. Безпосередньо облаштування резервуару, а також усіх необхідних допоміжних систем. Запорукою чистоти води у басейні є сучасні фільтри, які також встановлюються на даному етапі.
  4. Облаштування сходів, освітлення та інших додаткових деталей.
  5. Пусконалагоджувальні роботи, тестування готового результату та здача об'єкту після підготовки його до експлуатації.

Ви самі можете обирати форму та стиль резервуару. Це можуть бути як класичні круглі чи прямокутні басейни, так і фігурні формати в нестандартній конфігурації. Щодо стилів, найбільш популярним є класичний та сучасний.

Додатково можна замовити облаштування території навколо басейну.

Поради з облаштування басейнів

Для того, щоб перебування у басейні приносило задоволення, потрібно ретельно продумати кілька моментів:

  1. Розташування резервуару. Краще облаштувати басейн на сонці або ж там, де немає постійної тіні. Не рекомендують ставити резервуар перед будинком, краще на задньому дворі і трохи далі від дерев, аби їхнє коріння з часом не пошкодило основу чаші.
  2. Розмір басейну залежить від кількості людей, що проживає в будинку, а також призначення резервуару. Для відпочинку розміри підбирають, виходячи з площі території. Для занять спортом, лікування чи оздоровлення використовують міжнародні норми та стандарти.
  3. Матеріал має бути стійким до забруднення, механічних пошкоджень, ультрафіолетових променів тощо.

Багатопрофільне приватне підприємство «Номінал» індивідуально підходить до кожного замовлення та працює на будівельному ринку вже понад 27 років. Ми знаємо всі нюанси та правила облаштування басейнів, використовуємо сучасні технології та міцні довговічні матеріали. Вартість проекту вираховується в індивідуальному порядку після узгодження усіх деталей. Наші фахівці враховують фінансові можливості замовників, площу прибудинкової території, а також усі вимоги та побажання клієнтів.