Поточний ремонт будівель та споруд

Поточний ремонт - це послуга зі збереження та відновлення експлуатаційних властивостей будівель, споруд та інженерних мереж.

Поточний ремонт виконується з метою запобігання пошкодженням та руйнуванням, які можуть призвести до значних витрат на капітальний ремонт.

Поточний ремонт будівель та споруд

В процесі експлуатації будівлі неможливо повністю захистити окремі елементи від пошкоджень, забруднення тощо. Аби зберегти функціонал споруди, його практичність та усі естетичні характеристики, не обов'язково доводити до необхідності капітального ремонту. Набагато дешевшим та швидшим буде періодичний поточний ремонт приміщення.

Він триває не так довго і коштує не так дорого у порівнянні з капітальними роботами на об'єкті. Проте навіть такі найменші зміни здатні помітно покращити споруду, зробити її більш функціональною та зручною.

Компанія «Номінал» здійснює поточний ремонт будівель та споруд будь-якого типу. Фахівці відновлюють експлуатаційні властивості будинку або квартири, інженерних мереж тощо.

Для чого потрібен поточний ремонт будівлі

Поточний ремонт – одна з важливих умов експлуатації та обслуговування споруд. Він полягає у підтриманні зовнішнього вигляду, а також усіх функціональних властивостей будівлі і виконується для того, аби продовжити термін її експлуатації і зменшити подальші витрати на капітальні відновлювальні роботи.

Часто люди вирішують робити поточний ремонт своїми руками. Адже цей процес не такий складний у порівнянні з капітальними роботами. Втім, це велика помилка – адже навіть такі незначні зміни та відновлення споруди необхідно довіряти виключно професіоналам. У такому разі можна якомога довше утримувати об'єкт у належному стані.

Своєчасно проведений поточний ремонт помітно заощаджує гроші. А головне – він робить будівлю максимально безпечною, адже запобігає аварійному стану та виходу з ладу технічних систем.

З чого складається поточний ремонт будівель та споруд

Послуги з поточного ремонту будівель та споруд різного типу включає в себе зокрема:

  • заміну вікон або дверей;
  • повну заміну сантехніки: унітазу, ванної, умивальника тощо;
  • переоблаштування інженерних рішень: електропроводки чи вентиляції;
  • встановлення або демонтаж опалювальних систем та кондиціонерів;
  • оздоблення стін, підлоги, стелі.

Додатково ремонт складається з зовнішнього оздоблення споруди. Це може бути, зокрема, відновлення привабливого зовнішнього вигляду покрівлі, фасаду або допоміжних об'єктів, які знаходяться на прибудинковій території тощо.

Як замовити поточний ремонт будівлі та споруд

Багатопрофільне приватне підприємство «Номінал» знаходиться на будівельному ринку вже понад 27 років. За цей час ми встигли довести, що виконуємо усі роботи вчасно та якісно.

Серед широкого асортименту послуг є і поточний ремонт приміщення будь-якої площі та типу. Наші фахівці узгоджують всі роботи з замовником, гарантуючи індивідуальний та відповідальний підхід.

Вартість роботи вираховується індивідуально та буде залежати від складності завдань, термінів їх виконання, індивідуальних побажань клієнта тощо. Ціна розраховується після узгодження усіх деталей безпосередньо перед виконанням ремонту.