Проектування будівель

Проектування будівель - це складний та відповідальний процес, який передує будівництву будь-якої споруди. Його метою є розробка детального проекту будівництва, який включає в себе всі необхідні дані про конструкцію, електроспоживання, вентиляцію, водопостачання та інші інженерні системи.

Проектування будівель від БПП «Номінал»

Проектування – етап, що передує будівництву або ж реконструкції будь-якого типу об’єктів. Важливо довіряти створення проектної документації відповідальним та досвідченим спеціалістам, які потурбуються про дотримання усіх норм та міжнародних стандартів, врахують усі важливі аспекти для будівництва: дані про функціонування та наповнення конструкції, проведення інженерних комунікацій тощо.

Компанія «Номінал» виконує проектування будівель для будь-яких споруд, готує проект під нормативно-правові вимоги та враховує усі побажання замовників.

Що таке проектування будівель

Проектування будівель – це цілий комплекс завдань, головною метою якого є створення детального опису нового об'єкту. Готується проект як перед первинним будівництвом, так і для проведення реконструкції або модернізації житлових, комерційних та промислових споруд.

Серед основних завдань, які стоять перед проектувальниками:

  • розробка технічного завдання для подальшого виконання будівельних робіт, а також планування інженерних та архітектурних комунікацій;
  • підготовка всіх необхідних документів та отримання дозволів з відповідних інстанцій;
  • розробка креслень майбутнього об'єкта.
  • розрахунок кошторисної вартості робіт.

Проектування будівель: які об'єкти створює БПП «Номінал»

Багатопрофільне приватне підприємство «Номінал» займається розробкою проектів будь-яких типів споруд:

  1. Житлових будинків. Під час створення проекту враховують кількість житлових кімнат, а також допоміжних приміщень, їхнє планування відносно один одного. Також створюється розробка інженерних комунікацій, опис внутрішнього та зовнішнього оздоблення.
  2. Заклади громадського харчування, а також комерційні та промислові споруди: склади, офіси, готелі, ресторани тощо. Тут з'являються специфічні вимоги, як-от наприклад зручне паркування, заїзд, дотримання норм пожежної безпеки тощо.
  3. Торгівельні площі. Ми розробляємо проект будь-якого типу будівель: від невеликих магазинів до багатоповерхових торгівельно-розважальних комплексів. Під час створення проекту здійснюється планування приміщення, його розподіл на окремі секції та зони.

Як замовити послуги проектування будівель

Якщо ви хочете замовити проектування будівель, достатньо залишити свій номер телефону, заповнивши відповідну заявку на сайті багатопрофільного приватного підприємства «Номінал». Наші консультанти зателефонують вам уже за кілька хвилин та ознайомлять з усіма послугами, які виконують фахівці.

Ми також допомагаємо зі створенням проекту, гарантуємо індивідуальний підхід (враховуємо всі вимоги та побажання замовника). Зателефонувавши нам, ви можете отримати відповіді на всі питання щодо проектування будівель будь-якого типу: комерційного, житлового, промислового тощо.

Вартість проектів вираховується індивідуально та буде залежати від термінів виконання замовлення, складності робіт, індивідуальних побажань клієнта, типу об'єкту тощо.