Послуги приватним особам


Приватне будівництво від БПП «Номінал»

Багато українців мріють про власний затишний та просторий будинок. І компанія «Номінал» може втілити ваші мрії в життя. При цьому зробити це максимально швидко та якісно. Будівництво приватних будівель – комплексний процес, який потребує професійного та ретельного підходу.

Ми враховуємо усі міжнародні та державні норми і стандарти, а також індивідуальні побажання замовника і сучасні тенденції під час створення житлових будинків.

Усі послуги з приватного будівництва

Ваша оселя має бути місцем, яке випромінює затишок та комфорт. Важливо, аби в будинку було приємно перебувати всім членам родини. Саме тому необхідно дотримуватися індивідуального підходу під час розробки об'єктів приватного будівництва.

Ми здійснюємо приватне будівництво за кількома найбільш популярними методами:

 1. Класичний формат зведення будинків та котеджів. Від проєктування, вивчення земельної ділянки та підготовки території до зведення будинку, внутрішнього та зовнішнього оздоблення і навіть ландшафтного дизайну.
 2. Зведення модульних будинків. Сучасний метод створення житлових об’єктів, який полягає у використанні окремих модульних блоків. Дозволяє завершити будівництво в максимально стислі терміни, знизити вартість робіт і кількість будівельного сміття, спростити процес звернення споруд.

Окремо також фахівці компанії «Номінал» займаються:

 1. Будівництвом басейну: пошук відповідного місця, підбір матеріалів, проектування та безпосередньо облаштування зони відпочинку на прибудинковій території.
 2. Капітальним ремонтом житлових приміщень: від багатоповерхових просторих будинків до квартир.
 3. Реконструкцією пошкоджених житлових споруд, їхнім переплануванням, розширенням площі тощо.

Як здійснюється будівництво приватних будівель

Який би тип житлового приміщення ви не вибрали: невеликий модульний будинок або багатоповерховий котедж з дерева чи цегли, весь період співпраці з компанією «Номінал» можна розділити на кілька основних етапів:

 1. Розробка проекту, під час якої враховуються усі норми та стандарти, а також індивідуальні побажання замовника.
 2. Підготовка будівельного майданчика, вивчення території, прокладання усіх необхідних комунікацій.
 3. Облаштування тимчасових споруд.
 4. Власне будівельні роботи: з нуля і до завершення.
 5. Прокладання усіх інженерних комунікацій згідно з попередньо створеним планом.
 6. Оздоблення будинку внутрішнє та зовнішнє.
 7. Облаштування прибудинкової території: озеленення, вкладання доріжок, освітлення тощо.

На нашому сайті ви можете ознайомитись із усіма послугами, які пропонує багатопрофільне приватне підприємство «Номінал». Знаходячись на будівельному ринку понад 27 років, ми завоювали довіру клієнтів та маємо великий досвід у виконанні завдань будь-якої складності.

Наші фахівці проконсультують з усіх питання та допоможуть визначитись із характеристиками майбутньої споруди, виходячи з ваших побажань та фінансових можливостей.

Часті питання, FAQ

Будівництво – це комплексний процес, який включає в себе велику кількість перемінних, що значною мірою впиває на вартість. Для можливості адекватно оцінити вартість реалізації проекту, необхідно спочатку розробити проектну та/або кошторисну частину. Це база на основі чого і надається конкурентна пропозиція.
Ви платите за свій час, ми це підприємство, а не бригада. Якщо ви закупаєте послуги/роботи на конкурсній основі, то ми готові надати нашу пропозицію.