Реконструкція будівель

Реконструкція будівель - це процес зміни існуючої будівлі з метою підвищення її ефективності, забезпечення безпеки та довготривалого використання.

Реконструкція може включати в себе зміну функціонального призначення будівлі, збільшення її площі, покращення відповідності будівлі вимогам нормативно-правових документів, а також покращення енергоефективності. Реконструкція будівель є важливим етапом, оскільки забезпечує відповідність об’єкту сучасним вимогам.

Якісна реконструкція будівлі від БПП «Номінал»

Після кількох років активної експлуатації будівлі вона може втратити не лише привабливий зовнішній вигляд, але і функціональні властивості – перестати бути практичною та ефективною для використання. У такому разі стає актуальною послуга реконструкції, яка полягає у покращенні та оновленні споруди для подальшого її використання.

Реконструкція будівель і споруд складається з різних процесів, які узгоджуються перед початком робіт. Все буде залежати від стану об'єкту, а також вимог і побажань замовника.

Компанія «Номінал» знаходиться на ринку вже понад 27 років та пропонує у тому числі послуги з реконструкції різних типів об'єктів. Ми враховуємо всі міжнародні та вітчизняні норми і стандарти, вчасно виконуємо усі роботи та використовуємо якісні матеріали і нові технології.

Що таке реконструкція будівлі

Реконструкція будівлі – це ряд робіт, спрямованих на зміну існуючої споруди. Проводять її задля того, аби покращити характеристики вже існуючого об'єкту, зробити його більш енергоефективним, безпечним, практичним та красивим. Вартість робіт розраховується індивідуально і буде залежати головним чином від переліку робіт на об'єкті. Це може бути:

 1. Зміна функціонального призначення. Перехід об'єкту з однієї категорії до іншої.
 2. Розширення площі споруди за рахунок добудови.
 3. Перепланування будівлі під актуальні та чинні нормативно-правові документи.
 4. Повне перепланування внутрішнього простору. Зміна кількості приміщень, їх площі та призначення.

Процес реконструкції можна поділити на кілька основних видів:

 • повний – перепланування  споруди з нуля;
 • частковий - видозмінюються лише окремі елементи споруди.

Як виконується реконструкція будівлі

Весь процес реконструкції промислових, торгівельних або офісних будівель можна розділити на кілька етапів:

 • оцінювання стану споруди, перевірка його відповідності нормативно-правовим актам;
 • створення проекту реконструкції будівлі;
 • підготовка та демонтаж старого оздоблювального матеріалу, непотрібних конструкцій тощо;
 • безпосередньо роботи з реконструкції будівлі: додавання нових приміщень або кімнат, облаштування комунікаційних систем за новим принципом тощо;
 • зовнішнє та/або внутрішнє оздоблення;
 • здача об'єкта.

Як замовити реконструкцію будівлі

Реконструкція будівель та споруд – складний та тривалий процес, який важливо довірити справжнім професіоналам у даній сфері. Багатопрофільне приватне підприємство «Номінал» використовує сучасні інноваційні технології та гарантує індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення.

Щоб скористатися послугами фахівців, потрібно замовити зворотній зв'язок. Для цього просто вкажіть ваш номер телефону. Наші консультанти зв'яжуться з вами у стислі терміни, дадуть відповіді на всі питання та узгодять усі моменти щодо видозміни будь-якого типу споруди. Ми також надаємо послуги професійної оцінки стану будівлі та розробляємо проектну документацію.