Реконструкція квартир, будинків

Реконструкция квартир та будинків включає в себе більш глибокі зміни (на відміну від капітального ремонту), наприклад, перепланування кімнат, додавання нових приміщень, заміну елементів конструкції будівлі та збільшення житлової площі.

Реконструкція будинків та квартир

Будинок або квартира мають бути практичними, комфортними та затишними для усіх членів сім'ї. У деяких ситуаціях навіть капітального ремонту недостатньо для того, аби створити простір, де було б зручно перебувати кожному.

У такому разів зростає необхідність у здійсненні більш ґрунтовних змін, як-от реконструкція старого будинку або квартири. Вона має проходити згідно сучасним нормам та стандартам, оскільки полягає у докорінній зміні об'єкту, його вдосконаленні та переплануванні.

Багатопрофільне приватне підприємство «Номінал» здійснює усі роботи з переоблаштування житлових просторів. Реконструкція квартири та будинків здійснюється досвідченими фахівцями, які знають усі правила, займаються підготовкою проектної документації та отриманням всіх необхідних дозволів.

Коли потрібна реконструкція будинків та квартир

Реконструкція житлового будинку здійснюється для того, щоб:

 1. Покращити функціональність споруди, зробити її комфортною для всіх членів сім'ї.
 2. Збільшити простір. Часто проект реконструкції будинку включає також створення додаткових кімнат, які добудовуються до уже готової функціонуючої споруди.
 3. Замінити усі старі пошкоджені чи непотрібних елементи на нові.
 4. Повністю або частково перепланувати кімнати, збільшити або зменшити їхню кількість в межах наявної площі будинку або квартири.

Скільки коштує реконструкція будинків або квартир

Реконструкція житлового будинку або квартири складається з кількох етапів та має здійснюватися виключно професіоналами з великим досвідом роботи в даній сфері. Вартість робіт вираховується зазвичай в індивідуальному порядку, оскільки буде залежати від:

 1. Конкретних задач, які ставить замовник перед компанією.
 2. Матеріалів, які будуть використовуватися під час облаштування будинку або квартири.
 3. Складності проекту. Одна і та сама робота, наприклад, перепланування кімнати, може потребувати багато часу та сил, а може бути простою і швидкою.

За детальним ознайомленням із цінами звертайтеся до працівників компанії. Ми розробляємо проект реконструкції будинку, зважаючи на фінансові можливості клієнтів. Тому завчасно сплануйте бюджет, який ви готові закласти для перепланування споруди.

Як відбувається реконструкція житлових споруд?

Реконструкція приватного будинку або квартири проводиться у кілька послідовних етапів:

 • узгодження усіх задач;
 • підготовка проектної документації;
 • вирахування остаточної вартості об'єкту робіт;
 • підготовчі роботи: вивчення та чистка території, видалення старого оздоблювального матеріалу тощо;
 • проведення робіт з реконструкції;
 • здача об'єкту в експлуатацію.

Компанія «Номінал» має великий досвід роботи, у тому числі і в реконструкції квартир та приватних будинків. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, вчасно здаємо об’єкт та допомагаємо на кожному етапі: від вибору матеріалів до підготовки документів.